Gazeta szkolna

Co się dzieje w szkole?

à adopter de toute urgence !

Partenaires

Zapisy do Ras/Grup

Elfy - Otwarte
Esperzy - Otwarte
Ludzie - Otwarte
Drakonie - Otwarte
Anioły - Otwarte
Demony - Otwarte
Youkai - Otwarte
Mieszańce - Otwarte
Selphy - Otwarte
Inne Rasy - Otwarte

Top sites

©linus pour Epicode
Contexte
Eius populus ab incunabulis primis ad usque pueritiae tempus extremum, quod annis circumcluditur fere trecentis, circummurana pertulit bella, deinde aetatem ingressus adultam post multiplices bellorum aerumnas Alpes transcendit et fretum, in iuvenem erectus et virum ex omni plaga quam orbis ambit inmensus, reportavit laureas et triumphos, iamque vergens in senium et nomine solo aliquotiens vincens ad tranquilliora vitae discessit.
Evénements
Ego vero sic intellego, Patres conscripti, nos hoc tempore in provinciis decernendis perpetuae pacis habere oportere rationem. Nam quis hoc non sentit omnia alia esse nobis vacua ab omni periculo atque etiam suspicione belli ?
Duplexque isdem diebus acciderat malum, quod et Theophilum insontem atrox interceperat casus, et Serenianus dignus exsecratione cunctorum, innoxius, modo non reclamante publico vigore, discessit.

Share | 

 

 Rangi Szkoły Magii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Liczba postów : 19
Points : 56
Join date : 28/08/2017
Admin
http://aldarya.forumpolish.com
PisanieTemat: Rangi Szkoły Magii   Wto Wrz 19, 2017 4:50 pm

DYREKCJA

Dyrektor – Pełni najważniejszą funkcję w szkole. Zarządza nią i dba, by wszystko było jak należy. No i oczywiście zgodnie z przepisami. Kiedy trzeba ruga niegrzeczne dzieciaki, a kiedy może, jest łagodny niczym najukochańsz/a tata / mama. [1/1]

V-Dyrektor – Pełni najważniejszą funkcję w szkole z głównym dyrektorem. Gdy nie ma głównego dyrektora to zajmuje jego miejsce, gdyż jego nie ma w pobliżu. [0/1]


PERSONEL

Sekretarz – Osoba pełniąca funkcję doradcy dyrektora i jednocześnie Jego sekretarza. Zajmuje się głównie papierkową robotą, typu podania, prośby itp., itd. Często też nosi kawę dyrektorowi i zastępuje go w Jego obowiązkach, gdy jest nieosiągalny. [0/1]

Psycholog – Zajmuje się zdrowiem psychicznym każdego ucznia. Dba o to, by czuli się np. pewniej, albo mniej pewnie. Chętnie przyjmuje do siebie pacjentów, lub na podstawie dokumentacji jaką posiada, sam ich zaprasza. Czasem pomaga też przy odrabianiu lekcji. [0/1]

Pielęgniarka – Szkolny medyk i największy bohater/bohaterka dla każdego ucznia. Zawsze zajmie się rannym, czy poszkodowanym uczniem. Każdy lubi spędzać u Niego/Niej czas. Chętnie pomaga z pracami domowymi dotyczącymi nauk przyrodniczych.  [0/2]

Nauczyciel – Jest od jednego przedmiotu którego uczy, właściwie każdą klasę. Plan jest tak skonstruowany, by nie musiał się martwić i nie potrzebował za dużej pomocy. Każdy nauczyciel ma swoją salę pod opieką i jest wychowawcą jakiejś klasy. W tym miejscu znajduje się lista przedmiotów.

RADA UCZNIOWSKA:

Etoile/Ombre - Jest to najważniejsza i popularniejsza wśród uczniów. Posiada pomocnice wśród przewodniczących klas. Posiadają najlepsze kontakty z nauczycielami,personelem szkoły oraz najważniejszym to z Dyrektorem z Vice-dyrektorem. Są pupilami dyrektorki, a czasami nauczycieli. Tyczy się jedynie płci żeńskiej, nie męskiej. Uwaga: Po zakończeniu szkoły, wciąż posiada swój staż w Akademii jako Etoille.

Etoile Venus - wolne
Ombre Mars - Shirai von Draelis

Przewodnicząca/cy - Jest to ważniejsza i popularniejsza osoba wśród uczniów. Pupilek nauczycieli i dyrektora. Najczęściej uczennica z najlepszymi ocenami. Dbająca o to, by żadne prawa ucznia nie zostały złamane. Walczy również często o to, by poprawić uczniom życie w szkole.

Liceum:

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne

Studia:

IV klasa - wolne
V klasa - wolne
VI klasa - wolne

Vice Przewodniczący/a - Pomocnik(czka) Przewodniczącej(cego). Druga pod względem popularności osoba .Często zastępuje przewodniczącą/ego, kiedy ta jest nieosiągalny lub jej nie ma. Vice przewodnicząca(cy) wybierana jest dopiero po wybraniu Przewodniczącej(cego).

Liceum:

I klasa - wolne
II klasa - wolne
III klasa - wolne

Studia:

IV klasa - wolne
V klasa - wolne
VI klasa - wolne


Uczeń/Student -  - uczęszcza do szkoły, pobierając tam naukę, a zarazem realizując obowiązek szkolny. (tyczy się Uczennic / Studentek również)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Rangi Szkoły Magii
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szkoły Magii na świecie
» Edukacja i Szkoły Magii
» Regulamin Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
» Statut szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie [do edycji]
» Regulamin Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Aldarya :: Organizacja :: Kompendium Wiedzy :: O Fabule :: Spis Rang i Tytułów-
Skocz do: